"Reference"

Mnohokrát děkuji za vstřícnost a poskytnutí báječného prostoru a občerstvení týmu vegetariánského bistra Vegit-Point a zejména Zuzce Kristale Tománkové za její pomoc a podporu při organizaci výměnného bazárku na podporu projektu Zdravotní klaun 21.6.2018. Bez této obrovské podpory by to nebylo možné.
Byla to první akce tohoto druhu, kterou jsem uskutečnila, a splnila si tak svůj dětský sen!
Po velkém čtvrtečním úspěchu jsme akci neplánovaně prodloužili o jeden den a stálo to za to. Celkem se nám podařilo vybrat 2500,- Kč, které jsem odeslala na konto Zdravotního klauna.
Ještě jednou děkuji všem, kteří se přišli podívat, přispěli finančně nebo propuštěním svého oblečení. Tak se na vás budu těšit na podzim zas.


Aly Pourová - alavonbreite.cz Aly Pourová - alavonbreite.cz Aly Pourová - alavonbreite.cz Aly Pourová - alavonbreite.cz Aly Pourová - Lucerna Praha Aly Pourová - Lucerna Praha Aly Pourová - alavonbreite.cz Aly Pourová - alavonbreite.cz Aly Pourová - Lucerna Praha Aly Pourová - alavonbreite.cz Aly Pourová - alavonbreite.czS Álou se známe už bezmála 25 let ze studií na vysoké škole a několik let jsme spolu bydlely v jednom domě na libereckém Františkově. Prakticky v denním kontaktu jsme prožily první roky našich prvorozených dětí. Prožívaly jsme spolu chvíle radostné a šťastné, ale i chvíle smutnější, které život také přináší…..
Na Álin seminář "Obleč svoji duši" jsem se vypravila na jaře 2017, v první řadě proto, že jsem Álu chtěla podpořit. I když už měla za sebou první semináře, tak vše se teprve rodilo a kdo jiný by Vás v této chvíli měl podpořit než přátelé :). Taky jsem v té době v podstatě už více než rok s Álou sdílela její proměny a nadšení pro tuto metodu a lákalo mě zjistit o „učení“ Táni Havlíčkové více. Hlavně nešlo nevidět, jak Alenka celá rozkvetla a oči jí jen zářily….
Seminář se konal v Jablonci v krásném prostoru v Podkroví a už jen toto útulné prostředí dodávalo celému semináři velmi příjemný nádech….z prvního setkání jsem měla sice hlavu pořádně zamotanou spoustou informací, ale už po cestě domů jsem se těšila na setkání další….a rozhodně to stálo za to! ... POKRAČOVÁNÍ >>

Hanka FolprechtováSeminář bych doporučila každému, kdo hledá svoje pravé JÁ. Návrat ke své původní energii, svojí podstatě, svojí dharmě a to je přeci úplně nejvíc. Je to proces, který se neustále děje, takže přichází nová znamení, nové impulsy, otvírají se nová zákoutí mojí duše a to je něco, na čem stojí stále "pracovat". Děkuji za tuto metodu, je přímo magická.

Zuzana ReiserováJe dobré, chvíli se zastavit a přemýšlet sama o sobě. Seminář bych doporučila všem, kteří se hledají. Všem, kteří jsou nakloněni duchovnímu životu.

Jana K."Každé tělo se cítí dobře v jiném oblečení, každá duše sídlí v jiném těle.
Jo, přiznávám, že mne zaujala nejprve možnost prozkoumat, jaký styl oblékání mi vlastně sedí a co k tomu patří (neříkej, že taky nemáš v šatníku věci, které nenosíš a nevíš proč tam vlastně jsou ;-) ).
Ale při povídání Alenky Pourové mi začalo docházet, jak moc je provázána naše duše, mysl a tělo, a pokud jsme samy sebou, cítíme se dobře nejen v našem stylu oblékání, ale také ve svém těle, pocitech, ve vztazích, v povolání, ve výchově, ve výživě....
A že to sakra spolu hodně souvisí!
Bohužel během našeho dětství a dospívání a dospělosti nás ovlivňuje tolik věcí, systémů a lidí, že na svou podstatu zapomínáme. Fakt mne zaujalo rozlišení lidí (žen) do osmi skupin podle různé převahy jinu nebo jangu v mysli, srdci a tělu, a jejich projev v tak všední a zdánlivě povrchní věci, jako je styl oblékání.
Výborným přínosem bylo také vyzkoušet si obléknout se ve všech osmi stylech pěkně týden po týdnu. V puntíčkatých šatičkách se člověk cítí opravdu bezbranně a potřebuje oporu, ve sportovním stylu zase jde všechno rychle od ruky a není třeba věci příliš rozebírat...
Alenka nám na svém příkladu potvrdila, jak se jí život po pochopení této podstaty změnil a uzdravilo mnoho vztahů. Dalším přídavkem si vyčistila šatník a když jí potkáte, tak opravdu září, protože je sama sebou i navenek a dobře to ví."

Markéta V.Jsem ráda, že jsem se o metodě dozvěděla a mohu se o to víc jí zabývat. Z metody jsem fakt nadšená a už jsem tě doporučila. Dík a moc ráda bych se s tebou setkala někdy v novém roce.

Alena
Potvrdila jsem si dříve nalezené, a pod vedením Ály to bylo příjemné :). Seminář jsem už doporučila - všem ženám, u kterých není vidět na první pohled vyhraněný styl oblečení :). Děkuji za možnost se potkat s metodou i s Álou :).

Dáša
Seznámila jsem se se skupinkou jedinečných úžasných žen, které mě inspirovaly k dílčím změnám ve svém životě. Což mě donutilo se nad sebou zamýšlet a "pilovat" určité oblasti svého života. Za to jsem moc vděčná.

Jiřina 
       
  alavonbreite.cz a.pourova@seznam.cz Jablonec nad Nisou, Liberec Facebook
počítadlo
>