"Jen tak..."

Už před nějakým časem jsem přestala poponášet svoje děti, jen je podporuji na jejich cestách. Jsem bdělá, mám oči doširoka otevřené, ale nemám o ně strach, nebráním jim v jejich rozletu... POKRAČOVÁNÍ >>"Barevná schémata"

Jsem rudá! Jsem láska, radost, krev, vášeň, divokost a nespoutanost, jsem všechno, co jsem si dosud netroufla podniknout, ale mám to v sobě, jsem život sám... POKRAČOVÁNÍ >>"Má to smysl"

Po prvním úspěšném bazárku na podporu projektu Zdravotní klaun jsem si uvědomila, jaká je to obrovská radost propustit šaty, které vám léta leží ve skříni. Oblékne si je jiná žena, padnou jí jako ulité... POKRAČOVÁNÍ >>"Proč se mě kluci báli?"

Nedávno se mě jedna žena na přednášce zeptala, jak to máme my avantgardy s ženstvím a vztahy. Pokusím se na tuto otázku alespoň částečně najít odpověď a budu velmi vděčná za vaše komentáře... POKRAČOVÁNÍ >>"Ve škole jsem se bála"

Čekala jsem na svého syna na chodbě školní družiny a přitom jsem pozorovala děti, které vcházely a vycházely z jídelny. Přiznám se, že mi to vůbec nebylo příjemné. Ony byly tak hlučné, drsné, prudké... POKRAČOVÁNÍ >>"Jinové a jangové cvičení"

Nedávno nám absolventkám školy Táňa nadhodila téma: „Můj vztah k tělocviku“. Uvědomila jsem si, jak mě toto palčivé téma pronásledovalo celý můj život. Mé zážitky a vzpomínky by možná vydaly... POKRAČOVÁNÍ >>"Já a tělocvik"

Táta se snažil dát mi základy všech možných sportů, zřejmě proto, že na staršího bráchu se úplně vykašlal (toho učila plavat a bruslit maminka). Takže mi to asi chtěl vynahradit. Problém byl v tom... POKRAČOVÁNÍ >>"Dopis Táně"

Už jsem toho v životě studovala tolik a zažila tolik školení, ale tvoje škola byla pro mě něco velmi objevného! Několik málo učitelů, které zajímal můj názor, už jsem v životě potkala, ale ty jsi tak zcela odlišná, svérázná, svá... POKRAČOVÁNÍ >>


 
       
  alavonbreite.cz a.pourova@seznam.cz Jablonec nad Nisou, Liberec Facebook
počítadlo